Rodinný dům v Podbořanech

Rodinný dům v Podbořanech - image

Jednoduchý obdélný tvar domu je doplněn o výraznou pergolu podepřenou sloupy z gabionových košů. Tvář domu pak určují velká francouzská okna na terasu a do zahrady. Materiálová estetika celého domu je založena na kombinaci modré a šedomodré barvy s černými střešními taškami, kovovými prvky a šedými kameny v gabionových koších. K domu náleží jednoduchá garáž s pultovou střechou, která ctí veškeré materiály domu. Na uliční straně pozemku stojí plot rovněž z gabionových košů.

Rodinný dům v Podbořanech - image

Interiér stylově a barevně odpovídá exteriéru, jen je zde šedomodrá barva doplněna dostatečným množstvím neutrální bílé, která interiér prosvětluje. Pro celkově zateplení a zútulnění pak tyto chladné barvy doplňuje sytě hnědé dřevo podlahy, dveří a některých kusů nábytku. Vše je pak doplněno o kovové a modré doplňky.

Rodinný dům v Podbořanech - image Rodinný dům v Podbořanech - image

Dispozice domu je velice jednoduchá, praktická a účelná. Z předsíně se vstupuje přímo do obývacího prostoru, který spojuje obývací pokoj, jídelnu a kuchyni umístěnou v zákoutí, která je tak od zbytku prostoru částečně oddělená. na opačnou stranu domu míří chodba, ze které je přístup do dvou dětských pokojů, koupelny, technické místnosti s pračkou, na samostatné WC a do ložnice rodičů, k níž náleží ještě samostatná šatna.

Rodinný dům v Podbořanech - image